Reprezentantki Polski przegrały z Koreą Płn. 3:0 w Drużynowych Mistrzostwach Świata, ktore odbywają się w Bremie. RYOM Won Ok - XU Jie
Zarówno pierwszy jak i drugi set spotkania pomiędzy Ryom Won Ok. i Xu Jie wyglądał podobnie. Koreanka od samego początku uzyskiwała spora przewagę, której nie oddawała aż do końca starcia.

Trzeci set był ukoronowaniem świetnej gry Koreanki. Ryom rozbiła naszą reprezentantkę 11:3.

KIM Mi Yong - PARTYKA Natalia
W pierwszej odsłonie meczu wygrywa Kim. Koreanka wygrywa akcje przy swoim podaniu i częściej zabiera punkty Natalii przy jej serwisie.

Set drugi zaczął się od jeszcze mocniejszych ataków pingpongistki z Korei. Kim szybko objęła prowadzenie 6:2, które stopniowo powiększała. Set na korzyść Koreanki.

Trzeci set był zupełnie nie po myśli Natalii. Koreanka zagrała jeszcze odważniej niż dotychczas i po kilku minutach na tablicy widniał wynik 10:0! Ostatecznie Partyka zdobyła w tym secie jeszcze trzy punkty.

KO Un Gyong - PIETKIEWICZ Monika
Grająca bardzo odważny tenis stołowy, Koreanka wygrała pierwszego seta łatwo. Błyskawicznie wygrała pierwsze siedem z ośmiu piłek i do końca kontrolowała przebieg seta.

Ko także na początku drugiej odsłony zagrała bardzo agresywnie. Jednak grająca ambitnie Pietkiewicz dogoniła rywalkę i przy stanie 5:5 końcowy wynik seta pozostawał sprawą otwartą. Lepiej dysponowana okazała się po raz drugi Koreanka wygrywając 11:6.

Trzecia odsłona to walka punkt za punkt. Ostatecznie z tej "bitwy" zwycięsko wychodzi reprezentantka Polski. Monika wygrywa pierwszy set w tym meczu i przegrywa już tylko 2:1.

Pietkiewicz zaczęła grać odważniej i ryzykować przy każdej piłce. Taki styl gry przyniósł Monice drugiego, wygranego seta.

W piątym decydującym secie lepszą zawodniczką znów była Koreanka. Wygrywając 11:5 zapewniła swojej reprezentacji zwycięstwo 3:0 w meczu z Polkami.

Korea Płn. - Polska 3:0
RYOM Won Ok - XU Jie 3:0 (11:7, 11:6, 11:3)
KIM Mi Yong - PARTYKA Natalia 3:0 (11:7, 11:7, 11:3)
KO Un Gyong - PIETKIEWICZ Monika 3:2 (11:3, 11:6, 9:11, 9:11, 11:5)