Warmińsko-Mazurski Związek Tenisa Stołowego

Aktualności

X Memoriał Andrzeja Grubby - Lidzbark Warmiński - 10.05.2016

Powiat Lidzbark WarminskiwmztsMiasto Lidzbark Warminski

logo wmtermy warminski

Warmińsko-Mazurski Związek Tenisa Stołowego serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w Turnieju Wojewódzkim X Memoriału Andrzeja Grubby 2016 pod patronatem Starosty Lidzbarskiego Jana Harhaja oraz Burmistrza Lidzbarka Warmińskiego Jacka Wiśniowskiego. 

Organizatorzy zapewniają moc atrakcji dla uczestników zawodów:

* każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy złoty medal z wizerunkiem Andrzeja Grubby oraz dyplom,

* każdy uczestnik otrzyma wejściówkę na Termy Warmińskie, 

* każdy uczestnik otrzyma ciepły posilek,

* gośćmi Honorowymi Finału Wojewódzkiego będą Pani Lucyna Grubba oraz Pan Leszek Kucharski.

W załączniku komunikat organizacyjny zawodów. 

Załączniki:
Pobierz (KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY.doc)KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY.doc[ ]1091 Kb
Pobierz (KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY.pdf)KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY.pdf[ ]440 Kb
 

OTWARTE MISTRZOSTWA GMINY KALINOWO (PISANICA, 14-15 MAJA 2016)

LUKS ABC ŻAK Pisanica oraz Zespół Szkół w Pisanicy serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w Otwartych Mistrzostwach Gminy Kalinowo w tenisie stołowym.

Zawody odbędą się w dniach 14-15 maja 2016 w sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Pisanicy.

Szczegółowe informacje w komunikacie organizacyjnym. 

Załączniki:
Pobierz (KOMUNIKAT_ORGANIZACYJNY.doc)KOMUNIKAT_ORGANIZACYJNY.doc[ ]32 Kb
 

Mistrzostwa Polski Juniorów - Ostróda - WYNIKI

W dniach 28 kwietnia - 1 maja 2016 w obiektach Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji w Ostródzie rozegrane zostały Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów w tenisie stołowym. 

Ze wszystkich reprezentantów województwa Warmińsko-Mazurskiego najlepiej spisali się przedstawiciele drużyny Ostródzianki I Ostróda w składzie Kacper Petaś, Krystian Kawiak oraz Jacek Barbachowski, którzy wywalczyli brązowy medal. 

W załącznikach wyniki wszystkich kategorii. 

FOTKI MP Juniorów Ostróda 2016 - cześć I

FOTKI MP Juniorów Ostróda 2016 - część II

FOTKI MP Juniorów Ostróda 2016 - część III

FOTKI MP Juniorów Ostróda 2016 - część IV

Fotki Krzysztof Jarmołowicz

Załączniki:
Pobierz (dmp_j_k.pdf)dmp_j_k.pdf[ ]92 Kb
Pobierz (dmp_j_m.pdf)dmp_j_m.pdf[ ]92 Kb
Pobierz (imp_j_k.pdf)imp_j_k.pdf[ ]90 Kb
Pobierz (imp_j_k_td.pdf)imp_j_k_td.pdf[ ]67 Kb
Pobierz (imp_j_m.pdf)imp_j_m.pdf[ ]91 Kb
Pobierz (imp_j_mikst.pdf)imp_j_mikst.pdf[ ]66 Kb
Pobierz (imp_j_m_td.pdf)imp_j_m_td.pdf[ ]67 Kb
 

INDYWIDUALNE I DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW (OSTRÓDA, 28 KWIETNIA - 1 MAJA 2016 R.)

złoty debel(na najwyższym stopniu podium Wojciech Chrząszcz oraz Kacper Petaś - zwycięzcy MP w grze podwójnej Kadetów - Krosno 2015)

Polski Związek Tenisa Stołowego, Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego, Warmińsko-Mazurskie Związek Tenisa Stołowego, Burmistrz Miasta Ostróda, Ostródzie Centrum Sportu i Rekreacji oraz MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda zapraszają do udziału w Indywidualnych i Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorów w tenisie stołowym. 

Zawody rozegrane zostaną w dniach 28 kwietnia - 1 maja 2016 roku, a miejscem zmagań będą obiekty Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji w Ostródzie, przy ul. Kościuszki 22A.

(materiał: PZTS)

Załączniki:
Pobierz (dmp_j_lu.pdf)dmp_j_lu.pdf[ ]592 Kb
Pobierz (idmp_j_komunikat.pdf)idmp_j_komunikat.pdf[komunikat_organizacyjny]95 Kb
Pobierz (idmp_j_program.pdf)idmp_j_program.pdf[ ]108 Kb
Pobierz (imp_j_lu.pdf)imp_j_lu.pdf[ ]568 Kb
 

III liga - MUKS PIŁECZKA Pisz powalczy z UWM Olsztyn o awans

MUKS Pileczka Pisz(MUKS PIŁECZKA Pisz podczas prezentacji w spotkaniu rewanżowym z MLEXER II Elbląg, foto facebook MUKS PIŁECZKA Pisz)

Zespół MUKS PIŁECZKA Pisz pierwszym finalistą FAZY PLAY OFF o awans do II ligi.

W rozegranym w niedzielę (10 kwietnia) meczu zawodnicy z Pisza przegrali 10-8 z MLEXER II Elbląg, ale dzięki zwycięstwu 11-7 w I spotkaniu awansowali do ścisłego finału rozgrywek.

Rywalem MUKS PIŁECZKA Pisz będzie ekipa UWM Olsztyn, która pokonała w dwumeczu LZS Lubawa (w Rożentalu wygrali zawodnicy z Olsztyna 12:6, w rewanżu w Olsztynie padł remis 9:9).

Pierwsze spotkanie o Mistrzostwo III ligi odbędzie się w Piszu 14 maja. Rewanż tydzień później (21 maja) w Olsztynie. Obydwa spotkania rozpoczną się o godzinie 17:00.

 

MW, kat. Młodzik, Kadet, Junior oraz Młodzieżowiec - Lidzbark Warmiński, 09.04.2016 - WYNIKI

img 0377(w ręce zawodników LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński trafiły cztery tytuły)

W sobotę (09 kwietnia) w Lidzbarku Warmińskim odbyły się Mistrzostwa Województwa w kat. Młodzik, Kadet, Junior oraz Młodzieżowiec. 

Najwięcej tytułów trafiło w ręce zawodników LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński (cztery), dwa powędrowały do DEKORGLASSU Działdowo, jeden na konto MLKS OSTRÓDZIANKI Ostróda. 

W załączniku szczegółowe wyniki.

Zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami z zawodów --- GALERIA - PRZEJDŹ

Załączniki:
Pobierz (KOMUNIKAT MW 2016.doc)KOMUNIKAT MW 2016.doc[aktualizacja_2016_04_12]63 Kb
Pobierz (KOMUNIKAT MW 2016.pdf)KOMUNIKAT MW 2016.pdf[aktualizacja_2016_04_12]135 Kb
 

IX Memoriał im. I. Jasieluna i F. Pietrołaja - Olecko

 

aces podpis

MOSiR Olecko zaprasza do udziału i kibicowania w IX Międzynarodowym Memoriale Ignacego Jasieluna i Franciszka Pietrołaja w Tenisie Stołowym, który zostanie rozegrany w Olecku w dniach 9 i 10 kwietnia.

Załączniki:
Pobierz (Jasielun-Pietrolaj 2016.JPG)Jasielun-Pietrolaj 2016.JPG[ ]504 Kb
Więcej…
 

Turniej Tenisa Stołowego "o Mistrzostwo Powiatu Iławskiego" - 10 kwietnia - IŁAWA

ITR JEZIORAK Iława, Iławskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji oraz Fan Club "Mr. Czop" zapraszają na Turniej Tenisa Stołowego "o Mistrzostwo Powiatu Iławskiego". 

Zawody odbędą się w niedzielę (10 kwietnia 2016) w Hali Sportowo-Widowiskowej w Iławie (ul Niepodległości 11b). W imprezie uczestniczyć mogą wszystkie zainteresowane osoby (nie muszą być mieszkańcami Powiatu Iławskiego). 

plakat

 

Mistrzostwa Województwa, kat. Młodzik, Kadet, Junior oraz Młodzieżowiec - Lidzbark Warmiński, 09.04.2016 - komunikat organizacyjny

1383468 468991933242708 2426467624358450922 n(Na zdjęciu Maja Mańkiewicz - zwyciężczyni kategorii Junior w roku 2015, zdjęcie LUKS WARMIA LIDZBARK Warmiński)

Warmińsko-Mazurski Związek Tenisa Stołowego oraz Miasto Lidzbark Warmiński zapraszają do udziału w Mistrzostwach Województwa w Tenisie Stołowym w kategorii Młodzik, Kadet, Junior oraz Młodzieżowiec. 

Zawody odbędą się w sobotę (09 kwietnia) w Hali Widowiskowo-Sportowej w Lidzbarku Warmińskim, ul. Polna 36.

W rozwinięciu szczegółowe informacje.

Więcej…
 

III liga - Faza Play-off

Warmińsko-Mazurski Związek Tenisa Stołowego informuje, iż do Fazy Play-off która wyłoni Mistrza III ligi w sezonie 2015/2016 awansowały:

Grupa Zachód:

I - MLEXER II Elbląg

II - LZS Lubawa

Grupa Wschód:

I - UWM Olsztyn

II - MUKS PIŁECZKA Pisz

Mecze półfinałowe (dwumecz - gospodarzem pierwszych spotkań drużyny z II miejsc)

I para - MUKS PIŁECZKA Pisz - MLEXER II Elbląg 

MUKS PIŁECZKA Pisz - MLEXER II Elbląg 11:7

MLEXER II Elbląg - MUKS PIŁECZKA Pisz 10:8

Awans - MUKS PIŁECZKA Pisz

II para - LZS Lubawa - UWM Olsztyn

LZS Lubawa - UWM Olsztyn 6:12

UWM Olsztyn - LZS Lubawa 9:9

Awans - UWM Olsztyn

Mecz o III miejsce

MLEXER II Elbląg - LZS Lubawa - 05 maj 2016 godz. 18:00 Elbląg 

LZS Lubawa - MLEXER II Elbląg

Mecz o I miejsce

MUKS PIŁECZKA Pisz - UWM Olsztyn - 14 maj 2016 godz. 17:00 Pisz

UWM Olsztyn - MUKS PIŁECZKA Pisz - 21 maj 2016 godz. 17:00 Olsztyn

Zwycięzcy par zagrają w dwumeczu o Mistrzostwo III ligi, przegrani o III miejsce.

 
Copyright © 2008 Warmińsko-Mazurski Związek Tenisa Stołowego
design: StudioWWW.pl