Cztery medale przywiozą reprezentanci naszego województwa z 74. Indywidualnych Mistrzostw Polski Seniorów. Wszystkie medale zdobyły zawodniczki LUKS Orneta. Natalia Partyka zdobyła dwa bązowe krążki - w deblu z Natalią Bąk i w mikście z Lucjanem Błaszczykiem. Brązowy medal w grze mieszanej zdobyła również Marta Smętek, grając w parze z Tomaszem Lewandowskim.

Katarzyna Gieryń wraz z Moniką Pietkiewicz wywalczyła brązowy medal w deblu. Bardzo niewiele zabrakło, abyśmy mieli zawodniczkę w jednym z pięciu finałów mistrzostw. W półfinale, Gieryń i Pietkiewicz prowadziły z Martą Piłką i Magdaleną Górowską 2:0 w setach oraz 10:8 w piątej partii.

Niestety nie udało się zdobyć medalu w grach indywidualnych. Zdecydowanie najbliżej podium był Dariusz Kiełb, który prowadząc 3:2 w setach, uległ Jakubowi Kosowskiemu 3:4.