Warmińsko-Mazurski Związek Tenisa Stołowego informuje, iż II runda III ligi tenisa stołowego w sezonie 2015/2016 rozpocznie się w weekend 06-07 luty 2016 r.

W załącznikach zamieszczone zostały robocze terminarze rozgrywek. Prosimy o szczegółowe zapoznanie się z dokumentami. Do dnia 25.01.2016 r. gospodarze zawodów (drużyny wymienione na pierwszym miejscu) mają prawo do zmiany terminu rozgrywania spotkania. Po tym terminie zmiana będzie możliwa jedynie po akceptacji obydwu stron. Ewentualne poprawki w terminarzu proszę przesyłać drogą meilową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
W przypadku kolizji terminów spotkań ligowych oraz zawodów ogólnopolskich obydwa zespoły muszą wyrazić zgodę na przełożenie meczu na inny, korzystny dla obydwu stron termin.
 
Do dnia 20 marca 2016 r. rozegrane muszą zostać wszystkie spotkania II rundy. Po dwie najlepsze drużyny awansują do fazy finałowej. 

 

Mecze półfinałowe (dwumecz - gospodarzem pierwszych spotkań drużyny z II miejsc) - I mecz 02-03 kwiecień, II mecz 09-10 kwiecień 2016

I para - II wschód - I zachód

II para - II zachód - I wschód

Faza finałowa (dwumecz - gospodarzem pierwszych spotkań o I i III miejsce - drużyny z pary I) - I mecz 16-17 kwiecień 2016, II mecz 23-24 kwiecień 2016)

Mecz o I miejsce - zwycięzcy par półfinałowych

Mecz o III miejsce - przegrani z par półfinałowych