W dniach 15-17 lutego w Rydze odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Łotwy w tenisie stołowym w kategoriach minikadet, kadet i junior. W imprezie wystąpili zawodnicy kilkunastu krajów m. in. Łotwy, Estonii, Rosji, Litwy, Białorusi, Ukrainy, Wielkiej Brytanii, Islandii, Norwegii, Azerbejdżanu, Uzbekistanu. Z Polski wystąpiła tylko nasza drużyna reprezentująca Warmińsko- Mazurski Związek Tenisa Stołowego.

6. Patryk Lewandowski

W klasyfikacji zespołowej nasza drużyna zajęła drugie miejsce!

W kategorii minikadet chłopców zwyciężył Artur Gromek (KTS Warmia Lidzbark Warmiński). Natomiast w kategorii minikadet dziewcząt drugie miejsca Natalia Bogdanowicz (KTS Warmia Lidzbark Warmiński).

W kategorii kadetów na trzecim stopniu podium stanął Igor Jankowski (MLKS Ostródzianka). Ponadto na piątym miejscu uplasował się Mateusz Rutkowski (KS Dekorglass Działdowo), 21 miejsce zajął Artur Gromek, a 25 miejsce Dawid Chilicki ((KTS Warmia Lidzbark Warmiński), przy czym udział w tej kategorii wzięło 83 uczestników. W kategorii kadetek na 69 zawodniczek Natalia Bogdanowicz zajęła 18 miejsce.

Srebro wśród juniorów zdobył Patryk Lewandowski (KS Dekorglass Działdowo). Na 65 zawodników pozostali reprezentanci WMZTS zajęli następujące miejsca:  7 miejsce- Mateusz Rutkowski, 13 miejsce Dawid Chilicki, 18 miejsce Igor Jankowski.

Opiekunami i trenerami byli Michał Ogrodniczak i Joanna Ryba.