wmzts.logo

Warmińsko-Mazurski Związek Tenisa Stołowego publikuje informacje odnośnie nadchodzącego sezonu 2018/2019 w rozgrywkach indywidualnych i drużynowych.

 

Rozgrywki indywidualne

Warunkiem przystąpienia do rozgrywek indywidualnych jest złożenie wniosku do Polskiego Związku Tenisa Stołowego o okresową licencję zawodniczą najpóźniej w dniu turnieju indywidualnego, a następnie wykupienie tej licencji po otrzymaniu faktury z PZTS. Zawodniczki/zawodnicy niestowarzyszeni występują o licencję samodzielnie. O licencje pozostałych występują kluby.

Warunkiem uprawnionego startu zawodniczki/zawodnika w rozgrywkach indywidualnych WMZTS jest również złożenie przez klub wniosku o okresową licencję klubową (najpóźniej w dniu turnieju), a następnie jej wykupienie po otrzymaniu rachunku z PZTS. Wysokość opłat za licencje okresowe określa aktualny Regulamin Rozgrywek Polskiego Związku Tenisa Stołowego.

Od sezonu 2018/2019 wnioski o licencje okresowe zawodników, klubów oraz trenerów składane są poprzez Internetowy System Licencyjny (ISL) Polskiego Związku Tenisa Stołowego. Na podstawie danych z sezonu 2017/2018 do klubów zostały przesłane dane dostępowe, pozwalające na logowanie do systemu. W przypadku nieotrzymania danych Wydział Rozgrywek PZTS prosi o kontakt e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Link do informacji na stronie PZTS: LICENCJE OKRESOWE W SEZONIE 2018/2019

Zgodnie z Regulaminem PZTS warunkiem uczestnictwa danego Klubu we współzawodnictwie sportowym PZTS jest przynależność do Wojewódzkiego Związku Sportowego, którym w województwie warmińsko-mazurskim jest Warmińsko-Mazurski Związek Tenisa Stołowego.

Kluby zrzeszone w WMZTS opłacają do 30 września składkę członkowską w wysokości 150 zł na konto WMZTS.  Kluby, przystępujące do rozgrywek po raz pierwszy, a nie będące członkami WMZTS składają deklarację przystąpienia do WMZTS oraz zobowiązane są do uiszczenia składki rocznej.

Brak uiszczenia składki członkowskiej oraz wyżej wymienionych opłat, sprawia, że zawodnicy danego klubu nie są uprawnieni do udziału w zawodach WMZTS oraz w zawodach PZTS.

Rozgrywki drużynowe WMZTS (obejmują rozgrywki  III ligi mężczyzn)

Kluby uczestniczące w rozgrywkach ligowych WMZTS zobowiązane są do złożenia wniosków do Polskiego Związku Tenisa Stołowego o licencję klubową i licencje zawodników, którzy będą reprezentować dany klub w rozgrywkach ligowych najpóźniej do dnia 10 września 2018 r. Złożenie wniosków po tym terminie powoduje, że zarówno klub jak i zawodnicy nie mają uprawnień do udziału w rozgrywkach ligowych organizowanych przez WMZTS.

Do dnia 30 września 2018 r. włącznie należy również wnieść do WMZTS opłatę za uczestnictwo w rozgrywkach ligowych w wysokości: na podstawie Regulamin Rozgrywek WMZTS na sezon 2018/2019 - III liga: 250 zł.

Do dnia 30 września 2018 r. włącznie należy opłacić składkę członkowską na konto WMZTS w wysokości 150 zł (UKS 75 zł). Kluby przystępujące do rozgrywek po raz pierwszy, a nie będące członkami WMZTS składają deklarację przystąpienia do WMZTS oraz są zobowiązane do uiszczenia składki rocznej do dnia 30 września 2018 r.

Ponadto do 20 września 2018 r. na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  należy przesłać następujące dokumenty:

Potwierdzenie dokonania opłaty za uczestnictwo w rozgrywkach III ligi (do 30 września 2018),

Zgłoszenie do rozgrywek ligowych

Listę imienną


Załączniki:

- ze strony PZTS:

Regulamin Rozgrywek PZTS na sezon 2018/19

Wniosek o zmianę przynależności klubowej w sezonie 2018/2019

Oświadczenie zawodnika zmieniającego przynależność klubową

- ze strony WMZTS:

Zgłoszenie do rozgrywek ligowych MOZTS

Regulamin Rozgrywek na sezon 2018/2019

Kalendarz Sportowy MOZTS na sezon 2018/2019