TERMINARZ II RUNDY

III LIGI TENISA STOŁOWEGO WMZTS SEZON 2013/2014

KOLEJKA XII

Data

Gospodarz

Gość

Wynik

26.01.2014 r.  10:00

MLKS III OSTRÓDZIANKA Ostróda

MGS BAŁGA Górowo Iławeckie

18-0

26.01.2014 r.  14:00

MLEXER II Elbląg

MUKS PIŁECZKA Pisz

16-2

26.01.2014 r.  10:00

MLKS IV OSTRÓDZIANKA Ostróda

LUKS WARMIA IV Lidzbark Warmiński

 6-12

23.02.2014 r. 14:00 

mecz w Kętrzynie

UKS TEMPO 25 Olsztyn

UKS OLIMP Kętrzyn

 14-4

26.01.2014 r.  10:00

GZ LZS Lubawa

MKS MRĄGOWIA Mrągowo

8-10

09.02.2014 r.  12:30

MLEXER OLDBOYS Elbląg

MKS Jeziorany

7-11

KOLEJKA XIII

02.02.2014 r.  10:00

MKS Jeziorany

MLKS III OSTRÓDZIANKA Ostróda

 8-10

02.02.2014 r.  10:00

MLEXER II Elbląg

MGS BAŁGA Górowo Iławeckie

15-3

02.02.2014 r.  10:00

LUKS WARMIA IV Lidzbark Warmiński

MUKS PIŁECZKA Pisz

7-11

24.03.2014 r.  16:00

MLKS IV OSTRÓDZIANKA Ostróda

UKS TEMPO 25 Olsztyn

6-12 

02.02.2014 r.  10:00

MKS MRĄGOWIA Mrągowo

UKS OLIMP Kętrzyn

18-0 (goście nie

przyjechali na mecz)

02.02.2014 r.  13:00

MLEXER OLDBOYS Elbląg

GZ LZS Lubawa

13-5

KOLEJKA XIV

09.02.2014 r.  10:00

GZ LZS Lubawa

MLKS III OSTRÓDZIANKA Ostróda

3-15

09.02.2014 r.  10:00

MLEXER II Elbląg

MKS Jeziorany

13-5

09.02.2014 r.  10:00

LUKS WARMIA IV Lidzbark Warmiński

MGS BAŁGA Górowo Iławeckie

7-11

08.02.2014 r.  17:00

UKS TEMPO 25 Olsztyn

MUKS PIŁECZKA Pisz

9-9

09.02.2014 r.  10:00

MKS MRĄGOWIA Mrągowo

MLKS IV OSTRÓDZIANKA Ostróda

10-8

09.02.2014 r.  17:30

(mecz w Elblągu)

UKS OLIMP Kętrzyn

MLEXER OLDBOYS Elbląg

 4-14

KOLEJKA XV

16.02.2014 r.  10:00

MLKS III OSTRÓDZIANKA Ostróda

UKS OLIMP Kętrzyn

18-0 

16.02.2014 r.  10:00

GZ LZS Lubawa

MLEXER II Elbląg

6-12 

16.02.2014 r.  10:00

MKS Jeziorany

LUKS WARMIA IV Lidzbark Warmiński

8-10 

16.02.2014 r.  10:00

UKS TEMPO 25 Olsztyn

MGS BAŁGA Górowo Iławeckie

14-4 

16.02.2014 r.  10:00

MUKS Piłeczka Pisz

MKS MRĄGOWIA Mrągowo

2-16 

16.02.2014 r.  10:00

MLEXER OLDBOYS Elbląg

MLKS IV OSTRÓDZIANKA Ostróda

15-3 

KOLEJKA XVI

27.02.2014 r.  18:00

MLKS IV OSTRÓDZIANKA Ostróda

MLKS III OSTRÓDZIANKA Ostróda

3-15

mecz przełożony

MLEXER II Elbląg

UKS OLIMP Kętrzyn

16-2 

25.02.2014 r.  18:00

LUKS WARMIA IV Lidzbark Warmiński

GZ LZS Lubawa

9-9 

23.02.2014 r.  10:00

MKS Jeziorany

UKS TEMPO 25 Olsztyn

3-15 

23.02.2014 r.  10:00

MKS MRĄGOWIA Mrągowo

MGS BAŁGA Górowo Iławeckie

12-6

26.01.2014 r.  16:30

MLEXER OLDBOYS Elbląg

MUKS PIŁECZKA Pisz

14-4

KOLEJKA XVII

03.03.2014 r. 

MUKS PIŁECZKA Pisz

MLKS III OSTRÓDZIANKA Ostróda

0-18 

02.03.2014 r.  10:00

MLEXER II Elbląg

MLKS IV OSTRÓDZIANKA Ostróda

13-5 

02.03.2014 r.  10:00

UKS OLIMP Kętrzyn

LUKS WARMIA IV Lidzbark Warmiński

3-15

01.03.2014 r.  17:00

UKS TEMPO 25 Olsztyn

GZ LZS Lubawa

11-7 

01.03.2014 r.  17:00

MKS Jeziorany

MKS MRĄGOWIA Mrągowo

8-10

02.03.2014 r.  10:00

MGS BAŁGA Górowo Iławeckie

MLEXER OLDBOYS Elbląg

4-14

KOLEJKA XVIII

13.03.2014 r. 

MLKS III OSTRÓDZIANKA Ostróda

MLEXER OLDBOYS Elbląg

 12-6

09.03.2014 r.  10:00

LUKS WARMIA IV Lidzbark Warmiński

MLEXER II Elbląg

10-8

26.02.2014 r.  18:00

UKS TEMPO 25 Olsztyn

MKS MRĄGOWIA Mrągowo

9-9 

09.03.2014 r.  10:00

MGS BAŁGA Górowo Iławeckie

MKS Jeziorany

7-11

09.03.2014 r.  10:00

GZ LZS Lubawa

UKS OLIMP Kętrzyn

15-3

03.03.2014 r.  19:00

MLKS IV OSTRÓDZIANKA Ostróda

MUKS PIŁECZKA Pisz

8-10 

KOLEJKA XIX

16.03.2014 r.  10:00

MKS MRĄGOWIA Mrągowo

MLKS III OSTRÓDZIANKA Ostróda

5-13

12.04.2014 r 14:00

UKS TEMPO 25 Olsztyn

MLEXER II Elbląg

 9-9

mecz przełożony

MLEXER OLDBOYS Elbląg

LUKS WARMIA IV Lidzbark Warmiński

9-9

15.03.2014 r.  17:00

MKS Jeziorany

MUKS PIŁECZKA Pisz

10-8

16.03.2014 r.  10:00

MLKS IV OSTRÓDZIANKA Ostróda

GZ LZS Lubawa

12-6 

16.03.2014 r.  10:00

UKS OLIMP Kętrzyn

MGS BAŁGA Górowo Iławeckie

7-11 

KOLEJKA XX

24.03.2014 r.  18:00

MLKS III OSTRÓDZIANKA Ostróda

UKS TEMPO 25 Olsztyn

16-2 

23.03.2014 r.  10:00

MLEXER OLDBOYS Elbląg

MLEXER II Elbląg

9-9 

mecz przełożony

LUKS WARMIA IV Lidzbark Warmiński

MKS MRĄGOWIA Mrągowo

7-11 

23.03.2014 r.  10:00

GZ LZS Lubawa

MKS Jeziorany

9-9 

23.03.2014 r.  10:00

UKS OLIMP Kętrzyn

MLKS IV OSTRÓDZIANKA Ostróda

 5-13

23.03.2014 r.  10:00

MGS BAŁGA Górowo Iławeckie

MUKS PIŁECZKA Pisz

 6-12

KOLEJKA XXI

mecz przełożony

MLKS III OSTRÓDZIANKA Ostróda

LUKS WARMIA IV Lidzbark Warmiński

15-3 

mecz przełożony

MKS MRĄGOWIA Mrągowo

MLEXER II Elbląg

5-13

29.03.2014 r.  17:00

UKS TEMPO 25 Olsztyn

MLEXER OLDBOYS Elbląg

11-7 

29.03.2014 r.  17:00

MKS Jeziorany

UKS OLIMP Kętrzyn

14-4

16.04.2014 r.  18:00

MUKS PIŁECZKA Pisz

GZ LZS Lubawa

 9-9

30.03.2014 r.  10:00

MGS BAŁGA Górowo Iławeckie

MLKS IV OSTRÓDZIANKA Ostróda

 6-12

KOLEJKA XXII

mecz przełożony

MLEXER II Elbląg

MLKS III OSTRÓDZIANKA Ostróda

 0-18

09.04.2014 r.  18:00

UKS TEMPO 25 Olsztyn

LUKS WARMIA IV Lidzbark Warmiński

13-5 

mecz przełożony

MLEXER OLDBOYS Elbląg

MKS MRĄGOWIA Mrągowo

 11-7

11.04.2014    18:00

MLKS IV OSTRÓDZIANKA Ostróda

MKS Jeziorany

7-11 

05.04.2014 r.  14:00

MGS BAŁGA Górowo Iławeckie

GZ LZS Lubawa

1-17 

06.04.2014 r.  10:00

UKS OLIMP Kętrzyn

MUKS PIŁECZKA Pisz

9-9