TERMINARZ ROZGRYWEK III LIGI TENISA STOŁOWEGO

Kolejka I

1

13.10.2013 r. 10:00

MLEXER II Elbląg

MLEXER OLDBOYS Elbląg

12-6

2

13.10.2013 r. 10:00

MLKS III OSTRÓDZIANKA Ostróda

MLKS IV OSTRÓDZIANKA Ostróda

12-6

3

13.10.2013 r. 10:00

MKS MRĄGOWIA Mrągowo

GZ LZS Lubawa

11-7

4

13.10.2013 r. 10:00

MGS BAŁGA Górowo Iławeckie

UKS TEMPO 25 Olsztyn

6-12

5

13.10.2013 r. 10:00

MUKS PIŁECZKA Pisz

LUKS WARMIA IV Lidzbark Warmiński

9-9

6

13.10.2013 r. 10:00

UKS OLIMP Kętrzyn

MKS Jeziorany

10-8

Kolejka II

7

Mecz przełożony

MLKS IV OSTRÓDZIANKA Ostróda

MLEXER II Elbląg

6-12

8

20.10.2013 r. 10:00

MKS MRĄGOWIA Mrągowo

MLEXER OLDBOYS Elbląg

11-7

9

26.10.2013 r. 13:00

UKS TEMPO 25 Olsztyn

MLKS III OSTRÓDZIANKA Ostróda

4-14

10

19.10.2013 r. 15:00

GZ LZS Lubawa

MUKS PIŁECZKA Pisz

18-0

11

20.10.2013 r. 10:00

MKS Jeziorany

MGS BAŁGA Górowo Iławeckie

11-7

12

20.10.2013 r. 10:00

LUKS WARMIA IV Lidzbark Warmiński

UKS OLIMP Kętrzyn

12-6

Kolejka III

13

27.10.2013 r. 10:00

MLEXER II Elbląg

MKS MRĄGOWIA Mrągowo

10-8

14

26.10.2013 r. 15:30

UKS TEMPO 25 Olsztyn

MLKS IV OSTRÓDZIANKA Ostróda

9-9

15

27.10.2013 r. 12:00

MUKS PIŁECZKA Pisz

MLEXER OLDBOYS Elbląg

8-10

16

27.10.2013 r. 10:00

MLKS III OSTRÓDZIANKA Ostróda

MKS Jeziorany

17-1

17

27.10.2013 r. 10:00

UKS OLIMP Kętrzyn

GZ LZS Lubawa

5-13

18

27.10.2013 r. 10:00

MGS BAŁGA Górowo Iławeckie

LUKS WARMIA IV Lidzbark Warmiński

8-10

Kolejka IV

19

03.11.2013 r. 10:00

MLEXER II Elbląg

UKS TEMPO 25 Olsztyn

9-9

20

03.11.2013 r. 10:00

MKS MRĄGOWIA Mrągowo

MUKS PIŁECZKA Pisz

12-6

21

03.11.2013 r. 10:00

MKS Jeziorany

MLKS IV OSTRÓDZIANKA Ostróda

9-9

22

27.10.2013 r. 17:00

Mecz w Kętrzynie

MLEXER OLDBOYS Elbląg

UKS OLIMP Kętrzyn

14-4

23

03.11.2013 r. 10:00

LUKS WARMIA IV Lidzbark Warmiński

MLKS III OSTRÓDZIANKA Ostróda

15-3

24

03.11.2013 r. 10:00

GZ LZS Lubawa

MGS BAŁGA Górowo Iławeckie

13-5

 

Kolejka V

25

10.11.2013 r. 10:00

MUKS PIŁECZKA Pisz

MLEXER II Elbląg

2-16

26

28.10.2013 r. 18:00

UKS TEMPO 25 Olsztyn

MKS Jeziorany

11-7

27

10.11.2013 r. 10:00

UKS OLIMP Kętrzyn

MKS MRĄGOWIA Mrągowo

2-16

28

10.11.2013 r. 10:00

LUKS WARMIA IV Lidzbark Warmiński

MLKS IV OSTRÓDZIANKA Ostróda

14-4

29

10.11.2013 r. 10:00

MLEXER OLDBOYS Elbląg

MGS BAŁGA Górowo Iławeckie

16-2

30

10.11.2013 r. 10:00

MLKS III OSTRÓDZIANKA Ostróda

GZ LZS Lubawa

16-2

Kolejka VI

31

17.11.2013 r. 10:00

MKS Jeziorany

MLEXER II Elbląg

11-7

32

17.11.2013 r. 10:00

MUKS PIŁECZKA Pisz

UKS OLIMP Kętrzyn

3-15

33

11.11.2013 r.

 po II WTK

LUKS WARMIA IV Lidzbark Warmiński

UKS TEMPO 25 Olsztyn

13-5

34

17.11.2013 r. 10:00

MGS BAŁGA Górowo Iławeckie

MKS MRĄGOWIA Mrągowo

3-15

35

17.11.2013 r. 10:00

GZ LZS Lubawa

MLKS IV OSTRÓDZIANKA Ostróda

12-6

36

17.11.2013 r. 10:00

MLEXER OLDBOYS Elbląg

MLKS III OSTRÓDZIANKA Ostróda

6-12

Kolejka VII

37

08.12.2013 r 14:00

UKS OLIMP Kętrzyn

MLEXER II Elbląg

7-11

38

24.11.2013 r. 10:00

LUKS WARMI IV Lidzbark Warmiński

MKS Jeziorany

 9-9

39

24.11.2013 r. 10:00

MUKS PIŁECZKA Pisz

MGS BAŁGA Górowo Iławeckie

10-8

40

09.12.2013 r. 17:00

GZ LZS Lubawa

UKS TEMPO 25 Olsztyn

 6-12

41

27.10.2013 r.

MLKS III OSTRÓDZIANKA Ostróda

MKS MRĄGOWIA Mrągowo

14-4

42

24.11.2013 r. 10:00

MLKS IV OSTRÓDZIANKA Ostróda

MLEXER OLDBOYS Elbląg

4-14

Kolejka VIII

43

28.12.2013 r.

MLEXER II Elbląg

LUKS WARMIA IV Lidzbark Warmiński

13-5

44

01.12.2013 r. 10:00

MGS BAŁGA Górowo Iławeckie

UKS OLIMP Kętrzyn

 6-12

45

01.12.2013 r. 10:00

MKS Jeziorany

GZ LZS Lubawa

10-8

46

mecz przełożony

MLKS III OSTRÓDZIANKA Ostróda

MUKS PIŁECZKA Pisz

17-1

47

03.11.2013 r. 13:30

MLEXER OLDBOYS Elbląg

UKS TEMPO 25 Olsztyn

9-9

48

01.12.2013 r. 10:00

MLKS IV OSTRÓDZIANKA Ostróda

MKS MRĄGOWIA Mrągowo

 5-13

Kolejka IX

49

08.12.2013 r. 10:00

MGS BAŁGA Górowo Iławeckie

MLEXER II Elbląg

 2-16

50

08.12.2013 r. 10:00

GZ LZS Lubawa

LUKS WARMIA IV Lidzbark Warmiński

 8-10

51

08.12.2013 r. 10:00

UKS OLIMP Kętrzyn

MLKS III OSTRÓDZIANKA Ostróda

2-16

52

08.12.2013 r. 10:00

MKS Jeziorany

MLEXER OLDBOYS Elbląg

2-16

53

mecz przełożony

MUKS PIŁECZKA Pisz

MLKS IV OSTRÓDZIANKA Ostróda

 6-12

54

13.10.2013 r. 14:00

MKS MRĄGOWIA Mrągowo

UKS TEMPO 25 Olsztyn

8-10

Kolejka X

55

15.12.2013 r. 10:00

MLEXER II Elbląg

GZ LZS Lubawa

15-3

56

15.12.2013 r. 10:00

MGS BAŁGA Górowo Iławeckie

MLKS III OSTRÓDZIANKA Ostróda

 0-18

57

15.12.2013 r. 10:00

LUKS WARMIA IV Lidzbark Warmiński

MLEXER OLDBOYS Elbląg

9-9

58

15.12.2013 r. 10:00

MLKS IV OSTRÓDZIANKA Ostróda

UKS OLIMP Kętrzyn

 8-10

59

15.12.2013 r. 10:00

MKS MRĄGOWIA Mrągowo

MKS Jeziorany

12-6

60

15.12.2013 r. 10:00

MUKS PIŁECZKA Pisz

UKS TEMPO 25 Olsztyn

 2-16

Kolejka XI-

61

mecz przełożony na styczeń

MLKS III OSTRÓDZIANKA Ostróda

MLEXER II Elbląg

10-8

62

22.12.2013 r. 10:00

GZ LZS Lubawa

MLEXER OLDBOYS Elbląg

10-8

63

22.12.2013 r. 10:00

MLKS IV OSTRÓDZIANKA Ostróda

MGS BAŁGA Górowo Iławeckie

9-9

64

14.12.2013 r. 11:00

MKS MRĄGOWIA Mrągowo

LUKS WARMIA IV Lidzbark Warmiński

8-10

65

15.12.2013 r. 14:00

UKS OLIMP Kętrzyn

UKS TEMPO 25 Olsztyn

 1-17

66

22.12.2013 r. 10:00

MUKS PIŁECZKA Pisz

MKS Jeziorany

6-12