I kolejka (12.10.2014 r. godzina 11:00)

1. MKS MRĄGOWIA Mrągowo - UWM Olsztyn 7-11 (mecz w Olsztynie)

2. MLEXER I Elbląg - ITR Iława 9-9

3. LUKS WARMIA IV Lidzbark Warmiński - UKS JANTAR Gołdap 6-12

4. GZ LZS Lubawa - MKS Jeziorany 5-13

5. MGS BAŁGA Górowo Iławeckie - MLEXER II Elbląg 3-15

6. UKS OLIMP Kętrzyn - MORLINY IV Ostróda 7-11

7. PAUZA - MUKS PIŁECZKA Pisz

II kolejka (19.10.2014 r. godzina 11:00)

8. MLEXER II Elbląg - UKS OLIMP Kętrzyn 10-8

9. MKS Jeziorany - MGS BAŁGA Górowo Iławeckie 16-2

10. UKS JANTAR Gołdap - GZ LZS Lubawa 14-4

11. ITR Iława - LUKS WARMIA IV Lidzbark Warmiński 7-11

12. UWM Olsztyn - MLEXER I Elbląg 15-3

13. MUKS PIŁECZKA Pisz - MKS MRĄGOWIA Mrągowo 8-10

14. PAUZA - MORLINY IV Ostróda

III kolejka (26.10.2014 r. godzina 11:00)

15. MLEXER I Elbląg - MUKS PIŁECZKA Pisz 11-7

16. LUKS WARMIA IV Lidzbark Warmiński - UWM Olsztyn  5-13

17. GZ LZS Lubawa - ITR Iława 13-5

18. MGS BAŁGA Górowo Iławeckie - UKS JANTAR Gołdap 2-16

19. UKS OLIMP Kętrzyn - MKS Jeziorany 8-10

20. MORLINY IV Ostróda - MLEXER II Elbląg 13-5

21. PAUZA - MKS MRĄGOWIA Mrągowo

IV kolejka (09.11.2014 r. godzina 11:00)

22. MKS Jeziorany - MORLINY IV Ostróda 5-13

23. UKS JANTAR Gołdap - UKS OLIMP Kętrzyn 9-9

24. ITR Iława - MGS BAŁGA Górowo Iławeckie 4-14

25. UWM Olsztyn - GZ LZS Lubawa 13-5

26. MUKS PIŁECZKA Pisz - LUKS WARMIA IV Lidzbark Warmiński 10-8

27. MKS MRĄGOWIA Mrągowo - MLEXER I Elbląg 7-11 (mecz w Elblągu)

28. PAUZA - MLEXER II Elbląg

V kolejka (16.11.2014 r. godzina 11:00)

29. LUKS WARMIA IV Lidzbark Warmiński - MKS MRĄGOWIA Mrągowo 6-12

30. GZ LZS Lubawa - MUKS PIŁECZKA Pisz 5-13

31. MGS BAŁGA Górowo Iławeckie - UWM Olsztyn 6-12

32. UKS OLIMP Kętrzyn - ITR Iława 7-11

33. MORLINY IV Ostróda - UKS JANTAR Gołdap 12-6

34. MLEXER II Elbląg - MKS Jeziorany 8-10

35. PAUZA - MLEXER I Elbląg

VI kolejka (23.11.2014 r. godzina 11:00)

36. UKS JANTAR Gołdap - MLEXER II Elbląg 5-13

37. ITR Iława - MORLINY IV Ostróda 6-12

38. UWM Olsztyn - UKS OLIMP Kętrzyn 14-4

39. MUKS PIŁECZKA Pisz - MGS BAŁGA Górowo Iławeckie 13-5

40. MKS MRĄGOWIA Mrągowo - GZ LZS Lubawa 13-5 (mecz w Lubawie)

41. MLEXER I Elbląg - LUKS WARMIA IV Lidzbark Warmiński 10-8

42. PAUZA - MKS Jeziorany

VII kolejka (30.11.2014 r. godzina 11:00)

43. GZ LZS Lubawa - MLEXER I Elbląg 4-14

44. MGS BAŁGA Górowo Iławeckie - MKS MRĄGOWIA Mrągowo 5-13

45. UKS OLIMP Kętrzyn - MUKS PIŁECZKA Pisz  7-11

46. MORLINY IV Ostróda - UWM Olsztyn 11-7

47. MLEXER II Elbląg - ITR Iława 16-2

48. MKS Jeziorany - UKS JANTAR Gołdap 10-8 mecz w Gołdapie

49. PAUZA - LUKS WARMIA IV Lidzbark Warmiński

VIII kolejka (07.12.2014 r. godzina 11:00)

50. ITR Iława - MKS Jeziorany 3-15

51. UWM Olsztyn - MLEXER II Elbląg 8-10

52. MUKS PIŁECZKA Pisz - MORLINY IV Ostróda 10-8

53. MKS MRĄGOWIA Mrągowo - UKS OLIMP Kętrzyn 11-7 mecz w Kętrzynie

54. MLEXER I Elbląg - MGS BAŁGA Górowo Iławeckie 16-2

55. LUKS WARMIA IV Lidzbark Warmiński - GZ LZS Lubawa 3-15

56. PAUZA - UKS JANTAR Gołdap

IX kolejka (14.12.2014 r. godzina 11:00)

57. MGS BAŁGA Górowo Iławeckie - LUKS WARMIA IV Lidzbark Warmiński 16-2

58. UKS OLIMP Kętrzyn - MLEXER I Elbląg 6-12

59. MORLINY IV Ostróda - MKS MRĄGOWIA Mrągowo 15-3

60. MLEXER II Elbląg - MUKS PIŁECZKA Pisz 8-10

61. MKS Jeziorany - UWM Olsztyn  6-12

62. UKS JANTAR Gołdap - ITR Iława 12-6

63. PAUZA - GZ LZS Lubawa

X kolejka (21.12.2014 r. godzina 11:00)

64. UWM Olsztyn - UKS JANTAR Gołdap 15-3

65. MUKS PIŁECZKA Pisz - MKS Jeziorany 12-6

66. MKS MRĄGOWIA Mrągowo - MLEXER II Elbląg 10-8 mecz w Elblągu

67. MLEXER I Elbląg - MORLINY IV Ostróda 9-9

68. LUKS WARMIA IV Lidzbark Warmiński - UKS OLIMP Kętrzyn 9-9

69. GZ LZS Lubawa - MGS BAŁGA Górowo Iławeckie 11-7

70. PAUZA - ITR Iława

XI kolejka (04.01.2015 r. godzina 11:00)

71. UKS OLIMP Kętrzyn - GZ LZS Lubawa 4-14

72. MORLINY IV Ostróda - LUKS WARMIA IV Lidzbark Warmiński 14-4

73. MLEXER II Elbląg - MLEXER I Elbląg 4-14

74. MKS Jeziorany - MKS MRĄGOWIA Mrągowo 8-10

75. UKS JANTAR Gołdap - MUKS PIŁECZKA Pisz 13-5

76. ITR Iława - UWM Olsztyn 5-13

77. PAUZA - MGS BAŁGA Górowo Iławeckie

XII kolejka (11.01.2015 r. godzina 11:00)

78. MUKS PIŁECZKA Pisz - ITR Iława 12-6

79. MKS MRĄGOWIA Mrągowo - UKS JANTAR Gołdap 10-8 mecz w Gołdapie

80. MLEXER I Elbląg - MKS Jeziorany 12-6

81. LUKS WARMIA IV Lidzbark Warmiński - MLEXER II Elbląg 11-7

82. GZ LZS Lubawa - MORLINY IV Ostróda 4-14

83. MGS BAŁGA Górowo Iławeckie - UKS OLIMP Kętrzyn 9-9

84. PAUZA - UWM Olsztyn

XIII kolejka (18.01.2015 r. godzina 11:00)

85. MORLINY IV Ostróda - MGS BAŁGA Górowo Iławeckie  18-0

86. MLEXER II Elbląg - GZ LZS Lubawa 14-4

87. MKS Jeziorany - LUKS WARMIA IV Lidzbark Warmiński 8-10

88. UKS JANTAR Gołdap - MLEXER I Elbląg 3-15

89. ITR Iława - MKS MRĄGOWIA Mrągowo 9-9

90. UWM Olsztyn - MUKS PIŁECZKA Pisz 11-7

91. PAUZA - UKS OLIMP Kętrzyn