Wychowanek Dekorglassu Działdowo Patryk Lewandowski wywalczył złoty medal Mistrzostw Polski LZS w tenisie stołowym. Po złoto w kategorii kadetów sięgnął za to reprezentujący barwy działdowskiego klubu Mateusz Sakowicz. Turniej w miniony weekend 17-18 czerwca odbywał się w Brzegu Dolnym.

Lewandowski w wielkim finale pokonał Jakuba Stecyszyna (Bogoria Grodzisk Mazowiecki). Na podium w tej samej kategorii wiekowej (Młodzieżowcy) uplasowali się Michał Małachowski i Kuba Kwapis (obaj: Ostródzianka Ostróda). Srebrny medal wśród juniorów wywalczył Artur Gromek (Warmia Lidzbark Warmiński), a brąz Aleksander Majchrzak (Ostródzianka).

Województwo warmińsko-mazurskie zajęło drugie miejsce w punktacji województw z dorobkiem 53.5 punktu. Wśród klubów z Warmii i Mazur najwyżej uplasował się Dekorglass, który był trzeci. Czwarte miejsce przypadło Ostródziance, a kolejne pozycje warmińsko-mazurskich klubów: 12. Warmia Lidzbark Warmiński, 25. Mlexer Elbląg, 25. Wel Lidzbark.